HAKKIMIZDA


ERSE Lojistik Şirketi, 2009 yılında kurulmuş olup; Havayolu, Denizyolu, Karayolu, Kombine ve Transit taşımacılık hizmetleri başta olmak üzere Proje ve Fuar Taşımacılığı gibi özel servis gerektiren hizmetleri de başarı ile gerçekleştirmektedir. Dünyanın birçok yerinde konusunda uzman kargo acentalarının Türkiye temsilciliğini yapmakta olan ERSE Lojistik, bu networklerin hızını ve global hizmetlerini müşterilerine aynen aktarmaktadır.

Şirketimiz, taşımacılık sektörünün deneyimli kadrosu ile müşterilerine lojistik ihtiyaçları için ücretsiz danışmanlık da yapmaktadır. ERSE olarak kurumsal anlayışımızın temelini oluşturan "geniş acentalık zincirimiz ve rekabetçi fiyatlarımız ile güvenilir taşımacılık çözümleri" sunabilmektir. Şirketimiz en son teknolojik yenilikleri takip ederek sistemlerimize entegre etmekte ve böylece müşterilerimize bilgiyi doğru ve hızlı bir şekilde taşımacılık hizmetlerininin tüm aşamalarında anında sunabilmektedir. Kısaca; kargolarınız, çıkış noktasından varış noktasına kadar 7x24 takip edilmekte ve sizlere her daim bilgi verilmektedir.

Misyonumuz taşımacılık sektöründe dürüst, güvenilir ve müşterilerine en iyi servisi en makul fiyatlar ile sunmaktır. Hizmetlerimizin çoğu müşterilerimizin kendi ihtiyaçları doğrultusunda kişiselleştirilmiş servislerdir. Türkiye'deki hizmet noktalarımız İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Mersin ve Antalya’dır.

ERSE Lojistik bir UTIKAD üyesidir.


Hava Yolu Hizmetleri
Havayolu Taşımacılık Hizmetleri ERSE'de...
Deniz Yolu Hizmetleri
Karayolu Taşımacılık Hizmetleri ERSE'de...